Знаю, що замучив Вас своїм режимом 2 постів на день, та нічого не можу з цим зробити. Це та невелика ілюзія зайнятості (ну типу я ж щось роблю… думаю це відчуття для багатьох може бути знайомим), яка рятує від впадіння в глибоку прокрастинацію (свідоме або підсвідоме відкладання важливих справ або рішень на пізніше, часто на користь менш важливих або приємніших занять). Краще вже буду щось писати ніж увійду в черговий «розважальний» запій…
знайомо.
Не знаю на що саме люди так реагують, чи то на яскраво білу футболку із написом «Без обмежень» чи то на досить незвичну відкритість та привітність, яку можна зустріти не так уже й часто. Йшов, попивав каву з АТБ, в який я забігаю після пробіжки, і думав що бути «білою вороною» не так уже й погано… Принаймні для людини з досить яскраво вираженими, можливо навіть акцентуйованими рисами характеру за демонстративним типом…
Блін. Як цікаво. Я б теж звернула увагу на людину в такій футболці. Гарний напис. Ми ж не надягаємо футболки, якщо на них є напис що не резонує з нашим світоглядом ?
(Згадала твого талого з (.)(.) на футболці 😂)
дякую тобі величезне за цей коментар. Коли ти виділяєш я розумію наскільки "звязно" вдається пояснювати свої думки. Короче, я вдячний що зміг себе ще більше похвалити.
В більшості випадків ні. Та є виключення
Малого замість талого. Думаю ти зрозумів з яким написом.
Звісно, я собі також хочу таку футболку 😍
Не футболка а справжній скарб, навіть не знаю чи продаєть подібні для дорослих. З іншої сторони завжди є варіан - "замовити прінт"