Дуже гарний допис, хоч і пипець якийй довгий. Приймай мої співчуя стосовно виноград і оплески за аналогію із ситууацією в країні. В будь-якому випадку - нехай ідуть за кораблем. Ми точно їм не віримо і вже не будемо вірити і завжди готуватись до найгіршого варіант розвитку подій.
Дякую, не варто співчувати, бо це всього лише неприємність, якби це було бізнесом, в який вкладено останні гроші, тоді так. А ще просто хотілося сказати, що якось несправедливо, що 95% старань виявилися менш цінними ніж 5% нехтування своїми обов'язками, але схоже таке життя.
Як кажуть - вся сууть в дрібницях. Твій приклад з виноградом - прекрасний тому приклад.