You are viewing a single comment's thread from:
RE: The Diary Game: Безкорисна суботня возня з лимонами 🍋
Та ну, ти чого. Хіба ж можна так от знецінювати свою діяльність 😅. Я ще довго не зможу без посмішки проходити повз лимони. Від твого допису багато користі і вона визначається не тільки в позитивному настрої інших.
Є в мене така властивість - недооцінювати себе. Особливо коли втомлений 🙂🤷🏼♂️