You are viewing a single comment's thread from:RE: The Diary Game: Безкорисна суботня возня з лимонами 🍋View the full contextView the direct parentmaxart (70)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • last year Ну хоч якась користь з мого допису 😅
Та ну, ти чого. Хіба ж можна так от знецінювати свою діяльність 😅. Я ще довго не зможу без посмішки проходити повз лимони. Від твого допису багато користі і вона визначається не тільки в позитивному настрої інших.
Є в мене така властивість - недооцінювати себе. Особливо коли втомлений 🙂🤷🏼♂️