You are viewing a single comment's thread from:

RE: The Diary Game: Безкорисна суботня возня з лимонами 🍋

in Ukraine on Steemlast year

Коли я ніс форму для льоду, наповнену лимонним соком у напрямку до морозилки, я ледь не розлив цей сік, і мені довелося надпити. Так от, запам’ятайте: ніколи і ще раз ніколи так не робіть, якщо опинитеся в моїй ситуації. Інакше пошкодуєте. Це довбаний кислючий концентрат, не пийте це ніколи в чистому вигляді

🤣🤣🤣 До сліз. тут за вікном повітряна тривога а я ржу з лимонів. дякую за прекрасний позитив!!!

Хочеш лимона ? 🍋🍋🍋

Sort:  
 last year 

Ну хоч якась користь з мого допису 😅

 last year 

Та ну, ти чого. Хіба ж можна так от знецінювати свою діяльність 😅. Я ще довго не зможу без посмішки проходити повз лимони. Від твого допису багато користі і вона визначається не тільки в позитивному настрої інших.

 last year 

Є в мене така властивість - недооцінювати себе. Особливо коли втомлений 🙂🤷🏼‍♂️

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59571.00
ETH 1563.34
USDT 1.00
SBD 0.42