You are viewing a single comment's thread from:

RE: Сузірʼя «Візничий»

in Ukraine on Steemlast year

Але можна й понити. Це також може мати сенс. Якщо понити на максимально допустиму кількість символів, я впевнена це помітять і оцінять старання.

Хто зна. Помітити помітять, але не факт що оцінять із достоїнством і в тому розмірі як би хотілось 😅

Sort:  
 last year 

Оцінюють. Око саурона всевидяче !)
Бачило.

 last year 

Оцінюють. Око саурона всевидяче !)

О... Це круто!

Там новий пост про борщ, спеціально писав зранку, навіть написав чому зранку. Буде час глянь будь-ласка. щоб він тебе на ніч не вивів з себе.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64066.67
ETH 1746.70
USDT 1.00
SBD 0.42