You are viewing a single comment's thread from:RE: Сузірʼя «Візничий»View the full contextView the direct parentdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • last year Оцінюють. Око саурона всевидяче !) Бачило.
О... Це круто!
Там новий пост про борщ, спеціально писав зранку, навіть написав чому зранку. Буде час глянь будь-ласка. щоб він тебе на ніч не вивів з себе.