You are viewing a single comment's thread from:

RE: Муфаса: Король Лев 2024

in Ukraine on Steemlast year

декілька смішних жартів від Пумби =)

Це вже привід глянути. В наступний раз поділись будь-ласка лінком звідки дивилась (не за бувай про лінивих читачів😅🤪)

Sort:  
 last year 

Ображаєш. Я завжди думаю за своїх читачів. Тому посиланнячко на анімацію залишене під постером до неї.
Але, перейшла і воно чомусь не спрацювало. Уявлення не маю чому. Тому дублюю.
https://uakino.me/cartoon/features/26588-mufasa-korol-lev.html

Зараз має відкритися.

 last year 

Дякую, що дбаєш за своїх читачів.

 last year 

Звісно дбаю. Це ж унікальні люди. )

 last year 

Дякую. Сприйнялось як
"Унікальним людям від унікальних людей"😅

Ти до речі куди знову пропала🤪?

 last year 

Буду відвертою. Немає бажання займатися блогом. Пишеш допис n-ну кількість годин, витрачаєш багато часу, вважаєш свою тему унікальною, передивлятися 10-ки варіантів міфу, переживаєш за той допис, щоб все вийшло якось нормально, як за рідну дитину, намагаєшся той символізм всунути. Нервуєш коли щось не виходить, стараєшся бути в 10 активу по платформі. А отримуєш за роботу долар, мотивація робити щось з часом зникає. Воно того не варте. Свою працю знецінювати не варто.

Я й так через це більшість дописів з генераціями випускаю. Але задовбало вже й це.
🤭

 last year 

Розумію тебе, з іншої сторони блог це можливість займстись творчіст і коли є бажання творити (писати) то все інше (затрачений час, мінімальні винагороди і тд відзодять на другий план.)

З іншої сторони для прагиатичної діви це просто звук який має дуже мало сенсу

 last year 

З іншої сторони для прагиатичної діви це просто звук який має дуже мало сенсу

Молодець =)))
Творчість заради творчості це нормально.
Але то не мій випадок 🤣🤣🤣

 last year 

Творчість заради творчості це нормально.
Але то не мій випадок 🤣🤣🤣

А чого б ти хотіла? Як в твуїй уяві все має бути?

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 62464.22
ETH 1661.37
USDT 1.00
SBD 0.42