You are viewing a single comment's thread from:
RE: Муфаса: Король Лев 2024
Ображаєш. Я завжди думаю за своїх читачів. Тому посиланнячко на анімацію залишене під постером до неї.
Але, перейшла і воно чомусь не спрацювало. Уявлення не маю чому. Тому дублюю.
https://uakino.me/cartoon/features/26588-mufasa-korol-lev.html
Зараз має відкритися.
Дякую, що дбаєш за своїх читачів.
Звісно дбаю. Це ж унікальні люди. )
Дякую. Сприйнялось як
"Унікальним людям від унікальних людей"😅
Ти до речі куди знову пропала🤪?
Буду відвертою. Немає бажання займатися блогом. Пишеш допис n-ну кількість годин, витрачаєш багато часу, вважаєш свою тему унікальною, передивлятися 10-ки варіантів міфу, переживаєш за той допис, щоб все вийшло якось нормально, як за рідну дитину, намагаєшся той символізм всунути. Нервуєш коли щось не виходить, стараєшся бути в 10 активу по платформі. А отримуєш за роботу долар, мотивація робити щось з часом зникає. Воно того не варте. Свою працю знецінювати не варто.
Я й так через це більшість дописів з генераціями випускаю. Але задовбало вже й це.
🤭
Розумію тебе, з іншої сторони блог це можливість займстись творчіст і коли є бажання творити (писати) то все інше (затрачений час, мінімальні винагороди і тд відзодять на другий план.)
З іншої сторони для прагиатичної діви це просто звук який має дуже мало сенсу
Молодець =)))
Творчість заради творчості це нормально.
Але то не мій випадок 🤣🤣🤣
А чого б ти хотіла? Як в твуїй уяві все має бути?
Я їду по Канській червоній доріжці на віслюку, у вінці з лаврового листя, з пальмовою гілкою в руці =)
Як оскароносна квочка.
І тому подібне 🤣🤣🤣🤣