You are viewing a single comment's thread from:
RE: Призи за активність №60
🤣🤣🤣
тут ми схожі.
Ти не овен за гороскопом? Бо твоя настирність викликає повагу. а таке в мене буває до овнів та скорпіонів
🤣🤣🤣
тут ми схожі.
Ти не овен за гороскопом? Бо твоя настирність викликає повагу. а таке в мене буває до овнів та скорпіонів
ні, я звичайний Стрілець!😇