You are viewing a single comment's thread from:RE: Призи за активність №60View the full contextView the direct parentnobilisa (70)Author | Delegate [3000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Не люблю вислів "вбити час", бо мені його катастрофічно не вистачає.
🤣🤣🤣
тут ми схожі.
Ти не овен за гороскопом? Бо твоя настирність викликає повагу. а таке в мене буває до овнів та скорпіонів
ні, я звичайний Стрілець!😇