You are viewing a single comment's thread from:

RE: "Осінній супчик"

in Ukraine on Steem2 years ago

Страшне місце. Може щось змінилось не знаю. Ти про нього ? Вулиця котовського, зараз Грушевського))

Так, воно. Хз, здалось що тоді тільки мене переоякались як я увірвався в заклад... сказати страшне - не можу. Специфічне - 100%

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.083
BTC 60116.64
ETH 1564.69
USDT 1.00
SBD 0.42