You are viewing a single comment's thread from:

RE: "Осінній супчик"

in Ukraine on Steem2 years ago

Колись там був Багін-Багін.
Там постійно були потасовки якісь. Страшне місце. Може щось змінилось не знаю. Ти про нього ? Вулиця котовського, зараз Грушевського))

Sort:  
 2 years ago 

Страшне місце. Може щось змінилось не знаю. Ти про нього ? Вулиця котовського, зараз Грушевського))

Так, воно. Хз, здалось що тоді тільки мене переоякались як я увірвався в заклад... сказати страшне - не можу. Специфічне - 100%

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59825.23
ETH 1553.85
USDT 1.00
SBD 0.42