You are viewing a single comment's thread from:
RE: Again&Again «Сама багата людина у Вавілоні»
Може, ще напищу книжку "Як стати багатим після сорока", і на її продажах розбогатію
🤣
Якщо серйозно, то не все повинно бути так уже й погано. Впевнений, що тобі зовсім небуло нудно в своїх пошуках багатства 😅