You are viewing a single comment's thread from:

RE: Again&Again «Сама багата людина у Вавілоні»

in Ukraine on Steem2 years ago

"Сама багата людина у Вавілоні" читав. Був період, що тоннами споживав подібну літературу, мені здається пік популярності такого припав на 2000-ні - початок 2010-х, а зараз цікавість підугасла, у більшості виник певний скепсис.
Хоча, конкретно ця книга написана навіть не в той період, а в 1926 р.

Правильно, що ти не покинув навчання. Бо такі книги дуже розпалюють наш ентузіазм та віру в себе, але насправді дають дуже мало реальних інструментаріїв, лише 95% високопарної "води". Я в 2000-му році покинув навчання на вчителя, і досі ганяюся за своїм багатством, як білка в колесі. Вже очевидно, що і пенсії не буде, тож це гонка до кінця життя.
Може, ще напищу книжку "Як стати багатим після сорока", і на її продажах розбогатію (сарказм).

Sort:  

Congratulations on bringing a quality content. You have earned a positive vote from team 2, and it is delivered by @ashkhan.

IMG-20240930-WA0213.jpg

Many Blessings...🙏🏻

 2 years ago 

Може, ще напищу книжку "Як стати багатим після сорока", і на її продажах розбогатію

🤣

Якщо серйозно, то не все повинно бути так уже й погано. Впевнений, що тобі зовсім небуло нудно в своїх пошуках багатства 😅

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60328.01
ETH 1579.98
USDT 1.00
SBD 0.42