Очкую

in Ukraine on Steem9 hours ago

Привіт друзі. Щось мені знову не спиться…
Вже другу ніч. На мене це не дуже схоже. Можна було подумати, що я не втомився і від того не хочу спати, та 16500 кроків говорять про протилежне. Та і завтра вставати вже о 4:30. Треба якось себе вкладати. От зараз напишу цей пост і піду намагатись заснути.

image.png

Завтра виступати, напевно хвилююсь. От уже ш. Знаю що ж справлюсь, а хвилююсь як в перший раз. Ладно, перестаю очкувати і йду спати. Тихої ночі 😊

Слайд49.JPG

Дякую за увагу. Всім гарного дня. Ви найкращі! 😊😉🤗 💙💛

Sort:  
 8 hours ago 

Не очкуй! 😁 Все буде добре, нормально ти виспишся в тому поїзді. І погуляєш по Житомиру і нам розкажеш, який він. А то багато-хто каже, що Житомира не існує 😂.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 60803.79
ETH 1617.36
USDT 1.00
SBD 0.42