Сподіваюсь дівчатам кавун сподобався , бо ми ще не брали, очікуємо ,еоли вони солодші стануть,бр почпток літа був прохолодним...🙄
Сподіваюсь дівчатам кавун сподобався , бо ми ще не брали, очікуємо ,еоли вони солодші стануть,бр почпток літа був прохолодним...🙄
Ну то так. Але дуже хотілося 😂 як зустрінете потім солодкий кажіть 😁