You are viewing a single comment's thread from:

RE: Вулиця Дівоча.

in Ukraine on Steemlast year (edited)

яка гарна назва Дівоча ...У нас в місті такої немає...І дякую за екскурсію,в Харкові була оише проїздом , сподіваюсь,після настанням миру побудувати 🤗

Sort:  
 last year 

Щиро вітаємо до нашого славного Харкова, всім раді, всім місце знайдеться!!!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60241.63
ETH 1567.82
USDT 1.00
SBD 0.42