You are viewing a single comment's thread from:

RE: Вулиця Дівоча.

in Ukraine on Steemlast year (edited)

яка гарна назва Дівоча ...У нас в місті такої немає...І дякую за екскурсію,в Харкові була оише проїздом , сподіваюсь,після настанням миру побудувати 🤗

Sort:  
 last year 

Щиро вітаємо до нашого славного Харкова, всім раді, всім місце знайдеться!!!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59641.06
ETH 1552.60
USDT 1.00
SBD 0.42