Sort:  
 3 years ago 

Дякую!!!!!!

Стіміт трішки тупить періодично?

Усі користуються стімкейчейн, чи напряму через паролі? Бо мій кейчейн починаєє мене бісити постійними підтвердженнями транзакцій.

 3 years ago 

Я тільки напряму.
О так, глючить трохи з тиждень.

 3 years ago 

та щось три дні вже глюче, що сталося не зрозуміло

 3 years ago (edited)

О, це добре, значить не постійно так

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60328.01
ETH 1579.98
USDT 1.00
SBD 0.42