You are viewing a single comment's thread from:RE: Прогулянка і нова зачіскаView the full contextantorv (78)adminADMIN | 🇺🇦 Delegate [62 000]in Ukraine on Steem • 4 years ago Дід – майстер :) А сину сподобалася зачіска?
Так. Він усіляко чуба тягне . І показуе щоб був чуб, коли стрижку робиш
О, це добре:)