You are viewing a single comment's thread from:

RE: • Що б ви взяли з собою на безлюдний острів? 🏝️

in Ukraine on Steemlast year

~луки...я навіть нарізав з листового металу "зірочки ніндзя", які метаєш і вони встрягали в стіну сарая (такою зірочкою цілком можна убити людину).

Класна штука! У мене вдома десь валяється така зірочка, брав колись в спорттоварах) Вбити нею без проблем, але тільки з дуже близької відстані 😅 Да і те можна промазати якщо ціль дрібна)

Та вгадай скільки ми тих зайців вполювали? За весь сезон ніхто не вполював навіть голуба.

Так, тут потрібна справжня зброя... або ж купа пасток в правильних місцях, але для цього треба бути слідопитом, а такої навички у людей зараз практично немає, цьому треба вчитися...причому довго 😅

Добре, що потім горе-мисливці поверталися до бабусі, яка ситно годувала)

Бабусині пиріжки це найкраща здобич 😀👍

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.089
BTC 59518.74
ETH 1569.91
USDT 1.00
SBD 0.42