You are viewing a single comment's thread from:
RE: • Що б ви взяли з собою на безлюдний острів? 🏝️
~луки...я навіть нарізав з листового металу "зірочки ніндзя", які метаєш і вони встрягали в стіну сарая (такою зірочкою цілком можна убити людину).
Класна штука! У мене вдома десь валяється така зірочка, брав колись в спорттоварах) Вбити нею без проблем, але тільки з дуже близької відстані 😅 Да і те можна промазати якщо ціль дрібна)
Та вгадай скільки ми тих зайців вполювали? За весь сезон ніхто не вполював навіть голуба.
Так, тут потрібна справжня зброя... або ж купа пасток в правильних місцях, але для цього треба бути слідопитом, а такої навички у людей зараз практично немає, цьому треба вчитися...причому довго 😅
Добре, що потім горе-мисливці поверталися до бабусі, яка ситно годувала)
Бабусині пиріжки це найкраща здобич 😀👍