Siewcy Życia

in ufo •  last year


Przygotowujesz się do roli Siewcy Życia


▶️ DTube
▶️ IPFS
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Czy reinkarnacja zachodzi także do owadów itd chodzi mi o male stworzonka i czym w takim razie są pasożyty, wirusy, bakterie ?

·

Reinkarnacja to cały proces transformacyjny. Nie działa to tak, że Bill Gates inkarnuje nagle w owada bo uderzył w twarz żonę albo oszukał bank. Celem reinkarnacji jest doświadczyć wszystkich form istnienia bo przecież tymi owadami, psami i borsukami musi ktoś być...zastanawiałeś się dlaczego Ty jesteś człowiekiem a "ktoś inny" musi w tym samym czasie być np: krową rolną ? Jaka w tym sprawiedliwość ? Gdyby było jedno życie - nie byłoby w tym sprawiedliwości ani trochę. Jeśli popatrzymy na to z szerszej perspektywy to proces transformacyjny od niczego do istoty światła (boga) z karmą po drodze wiele wyjaśnia jeśli chodzi o "sprawiedliwość".
A odpowiadając na Twoje pytanie: pasożyty wirusy, bakterie to też Bóg. Wszędzie jest boska świadomość. W każdej istocie bo tylko jedna boska świadomość istnieje.

·
·

No dobra czyli po każdej reinkarnacji taka "dusza" jest mądrzejsza. Czyli jak w tym życiu doświadczam weganizmu i wiem że jest dobre to w następnym życiu też będę weganinem ?
Czyli reinkarnacja pamięta wszystkie swoje formy ? A co w przypadku jak Ludzi jak i innych form jest coraz więcej to co powstaje nowa "dusza" do nowej formy ?
Celem reinkarnacji jest doświadczyć wszystkich form to znaczy że skoro taka forma się rozwija to swój początek ma np. Pasozycie I stopniowo "awansuje" ?

·
·
·

Tak, celem reinkarnacji jest proces transformacyjny "od zera do bohatera" zupełnie jak w RPG - stąd też są takie różnice. Przecież ktoś musi być krową a ktoś psem a Ty jesteś człowiekiem. Czy to sprawiedliwe ? Przy jednym życiu jak uczy Kościół same różnice między ludźmi są już jawną niesprawiedliwością. Jeden rodzi się piękny i mądry a drugi brzydki i głupi - do tego w Afryce bez możliwości edukacji jak np: ci w Harvard. Tylko reinkarnacja tłumaczy logicznie cały ten nierówny start. A już same szybsze i wolniejsze przebudzenie między formami następuje też wskutek działających reguł wymiaru/planety/systemu.

Zobacz - w Mario Kards zaczynamy wszyscy na tych samych pozycjach a wskutek reguł gry ktoś przebudzi się pierwszy (dotrze do mety pierwszy) a ktoś zaśpi bo coś tam (dojedzie ostatni) ale każdy ma szansę dojechać do mety i nikt nie zostanie na lodzie bo wszystko jednym jest. Czas nie jest istotny, liczy się doświadczenie.

Pytałeś się czy jak teraz jesteś weganem to czy w next życiu też. To zależy jak umrzesz - jako człowiek czy jako Bóg. Czy uznasz, że strażnik karmy jest kimś kto o Tobie decyduje czy to Ty go tworzysz jako boską emanację. Jezus nie umarł za Twoje grzechy a Ty nie masz nic do przepracowania dla nikogo jeszcze raz na Ziemi jeśli tego nie będziesz chciał. Od Ciebie zależy czy postawisz się w roli programisty czy gracza. Przed graniem w nieskończoność jesteś zabezpieczony reaktywacją DNA. Czy potrafisz określić początek i koniec Twojej świadomości ? Nie bo EGO potrafi tylko stwierdzić, że świadomość jest w głowie. Kiedy zjesz niektóre święte rośliny one pokażą Ci taką jedność, że nie będziesz potrafił określić granic niczego:) Bóg jest wszędzie a "najbardziej" w roślinach.

·
·
·
·

Dzięki za odpowiedź. A co zwykle może dziać się po śmierci, czy od razu dochodzi do reinkarnacji, czy najpierw przebywamy w Astralu(?) i dopiero potem nas ściąga do reinkarnacji ?

Pierwotnie zostaliśmy stworzeni przez plejadian A później nasze DNA została zmienione przez reptilian?

·

Tak, 12 helis DNA dawało pełną wiedzę n/t tego wymiaru. Wycięcie 10 nici jest tym co Biblia nazywa upadkiem człowieka. Ale spokojnie DNA ma wbudowane mechanizmy samoaktywacji. Reptilianie byli tylko narzędziem i trzeba pemiętać, że Najwyższy Stwórca przejawia się również w nich więc równowaga ciemnych i białych koszulek jest pilnowana przez nasze wyższe JA.

·
·

Czyli u człowieka która się budzi bądź już jego świadomość jest na wysokim poziomie tron u takiego osobnika zwiększa się ilość helis? Czy są na to jakieś potwierdzenia, badania?

·
·
·

Temat helis nie jest mi zbyt dobrze znany od strony technicznej. Trzeba by było sprawdzić na Sai Babie - bo jak już to tu byłby odpowiedni materiał.

·
·
·

Temat helis nie jest mi zbyt dobrze znany od strony technicznej. Trzeba by było sprawdzić na Sai Babie - bo jak już to tu byłby odpowiedni materiał.

·
·
·

Temat helis nie jest mi zbyt dobrze znany od strony technicznej. Trzeba by było sprawdzić na Sai Babie - bo jak już to tu byłby odpowiedni materiał.

Dziwnie wyszło z tymi szóstkami
q11.png

·

"... stan świadomości się liczy jaki wnosicie w sytuację a nie sytuacja sama w sobie..." :)

·
·

Dokładnie tak Michał dlatego jest powiedzenie, że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć xD

·

haha, dziękuję za fajny zrzut. Wiesz...z symbolami jest tak, że to my nadajemy im znaczenie. Oczywiście są pewne prawa fizyki, które działają z energii kształtu, ale zobacz jak jest ze swastyką - niegdyś symbol szczęścia (sanskryt) a teraz symbol nazi. Czy jest temu winna sama swastyka ? Raczej tylko człowiek xD
666 to Szatan wg Kościoła. Pokazałem w filmie Diabolux, że nie rysowanie 666 czyni z człowieka demona a co innego - i za to zabroniono go puszczać na yt.