You are viewing a single comment's thread from:
RE: My entry for People Photography by @worldcapture, week 44
To teda zírám, co všechno je možno v Plzni vidět :) Díky za trdelník ;)
To teda zírám, co všechno je možno v Plzni vidět :) Díky za trdelník ;)
Taky jsem se divil :-)
Není zač ;-)