THE DIARY GAME : 24 August 2020. My 24 Day

Всім привіт, друзі!!!

Усіх українців вітаю з Днем Незалежності!

FB_IMG_1598343519860.jpg

Вчора для нас було велике свято, яке об'єднує всіх нас, свято, яке несе в собі велику суть, це день народження нашої неньки України.

Ми незалежні, і ми повинні цим пишатися. Наші діди і прадіди боролися за волю України заради нас всіх. Сьогодні на сході країни наші воїни далі продовжують цю боротьбу за свободу, за що їм низький уклін.

Вчора вранці я прокинулася, і одразу же перша думка, незабути увімкнути телевізор, щоб подивитися святкування дня Незалежності у Києві. Це у нас така щорічна традиція. От подивишся той військовий парад, і гордість бере, що в мене така класна країна, така мужня армія, такі патріоти...

Але знаєте, краще би я взагалі не включала телевізор. Подивилась на те, що відбувалось сьогодні на Софіївській площі і крім огиди нічого не відчула.

Єдине, що мені сподобалося із того всього, це український гімн у виконанні Dzidzio (Михайла Хоми).

Покидьки та й все, що можна ще сказати. Зібрання малоросів. Полуголі дівки та заяць з прапором України. І це біля церкви, біля Стелли полеглих воїнів, перед очима дітей-сиріт, що втратили на війні батьків. О людоньки! Хто ж вам дав право так насміхатися над Україною?!

FB_IMG_1598344952107.jpg

FB_IMG_1598299680904.jpg
Дійство,яке відбувалося на Софіївській площі вчора.Ганьба!

Та нічого в них не вийшло, бо ватники не прийшли, а патріоти пішли в іншу сторону.
Справа в тому, що справжні патріоти, воїни, ветерани, родичі загиблих в російсько-українській війні зорганізувалися і зробили свій парад, здійснили марш, який назвали "З незалежністю не жартують".

FB_IMG_1598343742834.jpg
Марш "З незалежністю не жартують"

Поки ті малороси кривлялися на площі, люди йшли з портретами своїх загинувших рідних. Два різних свята в одній країні. Ганьба !

Я дивилась наш самостійно організований парад справжніми патріотами і плакала. Реально плакала. І згадувала ті роки, коли по нашій українській столиці крокував військовий парад, який був організований президентом Порошенко.

І парад - це ніякий не "совок". Для чого потрібний парад? Та для того, щоб показати всьому світу і ворогу на скільки міцною є українська армія, для того, щоб сказати воїнам "дякую", і для того, щоб над Хрещатиком лунало "Слава Україні".

Ось таке воно, спотворене свято...

Вирішили з сім'єю також вийти трішки до міста і подивитися, які у нас є святкування.
Цього року ніяких грандіозних заходів не було заплановано в зв'язку з пандемією. І це правильно. Тому що будь-які скупчення людей - це небезпека зараження. У нас і так почала ситуація з кожним днем погіршуватися.

Але наша міська рада все таки не втрималася і організувала у місцевому парку концерт за участі гурту "Тернавчани". Вони у нас щорічно співають і, якщо чесно, вже не цікаво, репертуар без змін.

Але тут ми помітили якусь ходу. О це так!
Наші місцеві ветерани теж самоорганізувалися і пройшлись містом з прапорами.

IMG_20200825_105638.jpg
Марш ветеранів в нашому місті

Ми ще трішки погуляли по парку, поїли морозива, хотіли посидіти на лавочці в парку, а там виявляється пофарбовано.
Зовсім недоречно пофарбували перед днем Незалежності. Або так спеціально, щоб не збиралися і не гуртувалися в парку.

FB_IMG_1597868279897.jpg
Пофарбована лавка в парку

Ось таку собі зробили прогулянку. Трішки ще пофотографувалися і пішли додому.

IMG_20200825_105619.jpg
Сфотографувалась на пам'ять про день Незалежності

Вдома мама спекла смачний тортик в честь свята і ми ним із задоволенням поласували.

FB_IMG_1598342118563.jpg
Мама спекла торт

От якось так. До зустрічі через тиждень! Тримайтеся! Все буде Україна!

Всі фото використані без порушення авторських прав


Выражаю благодарность @steemitblog, @steemcurator01 и @steemcurator06, за колоссальный труд в ведении и курировании конкурса. Благодарю лидера нашей команды @olesia за приглашение в команду, а также желаю удачи всем нам, вместе мы @ukrainianstyle!

Sort:  

The corona virus has engulfed the world, making it impossible to have sex. This is likely to increase the rate of infection. So that you can create any kind of public gathering on this day.
#onepercent
#Bangladesh

Thank you for taking part in The Diary Game on Steem.

Keep following @steemitblog for the latest updates.

The Steemit Team

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.08
JST 0.025
BTC 27151.37
ETH 1901.39
USDT 1.00
SBD 2.25