Nowy rok - czyli chęć zmiany siebie na lepszesteemCreated with Sketch.

in #tematygodnia3 years ago (edited)

design-3047520_1920.jpg
Witam,
ciężko jest mi zawsze pisać i mówić o samym sobie. Rok 2017 był dla mnie wspaniałym rokiem, jak wiadomo nie łatwo jest osiągnąć 100% ze swoich wszystkich postanowień noworocznych. Nie wiem czy kiedykolwiek udało się to komuś, bo nagłe decyzje na które nie mamy wpływu mogą totalnie zmienić nasze oczekiwania. W 2017 najważniejszym postanowieniem które udało mi się osiągnąć było chyba zdanie matury i rozpoczęcie studiów. W sumie co roku postanawiałem sobie, że zacznę w biegać lub chodzić na siłownię, ale wydaje mi się że takie postanowienia występują u sporej ilości osób i najczęściej spisywani jesteśmy na porażkę.
Poprzeczka którą postawiłem sobie w 2018 jest ponad moje granice, ale zrobiłem to specjalnie żeby później mieć mega satysfakcję z osiągniętych celów. O wszystkim oczywiście nie będę pisał tutaj na steemit, chciałbym zachować to dla siebie. Pierwsze postanowienia już za mną, a jest to m.in. zakup drugiej karty graficznej do mojej koparki. Chciałem napisać o tym post ale stwierdziłem że pisanie posta o budowaniu koparki bez możliwości dodania zdjęć do tego jest bez sensu (telefon się popsuł). Oczywiście na tym nie kończymy :) Nie wydaje się to jakimś szczególnym postanowieniem, ale dla mnie jest to mały kroczek do oszczędzania pieniędzy na ustalone zakupy. Kolejnym postanowieniem jest zdanie pierwszego roku studiów z czym może być ciekawie, ale nie ma mowy o poddaniu się. Trzecim postanowieniem jest przyczynienie się do rozwoju steema i zaproszeniu do niego większej ilości znajomych. Opowiadałem o steemicie już kilku znajomym i bardzo ich to zainteresowało. Jeden nawet się zarejestrował. Reszcie chętnych chyba będzie trzeba o tym przypomnieć. Mam nadzieję, że uda mi się zaprosić z 10 znajomych przez ten rok. Może nie jest to jakaś spora liczba, ale na pewno ma znaczenie.
Ostatnim postanowieniem o którym chciałbym powiedzieć jest koniec z grą u bukmachera. Jako kibic i fan sportu bardzo często do oglądanego spotkania stawiałem sobie kupony u bukmachera. Podczas oglądania takiego spotkania emocje były 2 razy większe. Jak wiadomo nie łatwo jest trafić spotkania w sporcie - nawet te "pewniaczki". W tym roku nie chcę popełnić tego błędu i wolę mieć te pieniądze przy sobie.
Do wszystkich postanowień podchodzę z silną wolą i chciałbym żeby większość z nich się spełniła, czego życzę również wam :)

Sort:  

Enjoy the vote and reward!

Coraz bardziej mi się wydaje ze, więcej się "wykopie" pisząc na steemicie niż inwestując w koparkę ;)

Jak dla mnie ciężko jest porównać to do siebie.

Kopie na 6 kartach 1060 GTX i chyba zamiast inwestować w lepsze, poświęcę więcej czasu na steemit i ewentualnie zyski na kopanie w chmurze przeznaczę.

Trochę lipa na tych 1060 jest słyszałem. Ja na moich r9 390 na jednej karcie mam 28.7 Mh's na eth, a karty kupiłem po 850zł.

23-24 wyciskają, ale kosztowały po 1200 w maju. AMD kow nie było nigdzie w rozsądnych cenach.

Coin Marketplace

STEEM 0.94
TRX 0.13
JST 0.135
BTC 55368.62
ETH 2174.31
BNB 533.09
SBD 7.81