You are viewing a single comment's thread from:

RE: Sdílená planeta

in #tematydne7 years ago (edited)

Nepodceňoval bych planetu, ta se i bez nás dokáže "opravit", akorát nikde není bohužel napsáno, že ta oprava bude zahrnovat udržení podmínek, které jsou pro náš život nezbytné. Myslím, že je v našem zájmu, abychom raději s opravami přišli sami...

Sort:  

Jj, ona může být bez nás, my bez ní těžko...

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 62381.27
ETH 1661.51
USDT 1.00
SBD 0.42