Israeli Stories: Tel-Aviv — Steemit

Israeli Stories: Tel-Aviv

in telaviv •  6 months ago

Hi steemians!

This is my last post from Israeli. Feel free to check my personal photos.;-) In Tel-Aviv we spent last two days of our trip. If you are in age, when is not rushing you partylife of young people, choose hostel Florentine. Just expect many questions like: "Where are you from from?" "Where do you travel?" How long you spent on your travel?" Big up is rooftop and breakfast included. Price is few dollars. I will not say any interesting information about Tel-Aviv. There are two reasons. First one- we were tired after five days of travelling and sleeping in car. Second one- when you visit cities like a Jerusalem or Bethlehem, it is hard to be interested by another Israeli city.

Anyway have a walk on the beach. We went few kilometres. It is fully of life, people are kind and let's say this is "Miami of Mediterranean."


Ahoj všem!

Tak a je to tady, můj poslední post z Izraele. Tak koukněte na fotky. ;-) V Tel-Avivu jsme strávili poslední dva dny našeho výletu. Pokud jste ve věku, kdy ještě zvládáte hostely plný párty, věčně opilých lidí a otravných otázek stylu: "Odkud jseš" "Kam cestuješ?" "Jak dlouho jsi na cestách?" Tak v tom případě zvolte hostel Florentine. Má skvělou terasu, kde můžeš chilovat, ubytování stojí pár dolarů a součástí ceny je i snídaně. O Tel-Avivu Vám toho moc neřeknu. To ze dvou důvodů. Byli jsme po pěti dnech cestování a spaní v autě vcelku unaveni a poté co navštívíte místa jako jsou Jeruzalém a Betlém Vás ostatní Izraelská města nemají už tak úplně čím nadchnout. ;)

Každopádně si udělejte procházku po pláži. My se pár kilometrů prošli. Krásně to tam žije, řekněme, že to je takové "Miami středomoří."

IMG_3299.JPG


IMG_3344.JPG


IMG_3351.JPG


IMG_3368.JPG


IMG_3387.JPG


IMG_3426.JPG


IMG_3443.JPG


IMG_3475.JPG


IMG_3495.JPG


IMG_3520.JPG


IMG_3530.JPG


IMG_3554.JPG


IMG_3623.JPG


IMG_3637.JPG


IMG_3658.JPG

Have a fun. ;-)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

5 dolárov za nocľah vrátane raňajok v lukratívnej lokalite Miami středomoží?! tak to si hostel u pani Florentini značím! ;) T.

·

Ty sis googlila cenu??;-D

·
·

hmm.. mm čítam znovu a táto informácia vážne chýba.. No neni možné?! heh
Takže buď si editoval alebo si to neviem vysvetliť ;) :D neguglila som, ale tak povedzme si, že sa v tejto cenovej relácii pochybujeme, či? :)

·
·
·

Hele já už si to vůbec nepamatuji... takhle dole to asi úplně nebylo, ale třeba ve Vietnamu neboo v Indonésii to tak bylo :)

·
·
·
·

joj si bol v Vietname? och tam taky veľmi potrebujem :)
Toooľko je krásnych miest na svete, všade by som šla:))

·
·
·
·
·
·
·
·
·
·
·

Okey.. Izraelské storky ukončené.. čo tak nová séria o Vietname? to by sa mi veľmi páčilo, každopádne sa budem tešiť s čím novým prídeš :) T.

·
·
·
·
·
·
·

No už se dočkáš něčeho v reálném čase :D pokud ten tuktuk pojede :D ano jel jsem do Vietnamu na měsíc sám a bylo to vůbec to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohl v životě udělat :)