Nintendo Switch Lite incelemesi: elimden çıkarılan konsol, hareket halindeyken oyun oynamanın en iyi yolusteemCreated with Sketch.

in #technology2 years ago

You o Bgler, PUBG veya Plunkbat çağrıldığını görmüş olabilir. İnsanların tavuk yemeklerinin montajlarını ve videolarını görmüş olabilirsiniz. 1,5 milyon eşzamanlı oyuncusu olduğunu görmüş olabilirsiniz. Kazanan, ondan çıkan tavuk yemekleri hakkında bir şeyler duymuş bile olabilirsiniz. Yanlış bir isim ve şöhret için hızlı bir yükseliş göz önüne alındığında, PlayerUnknown's Battlegrounds dünya üzerinde ne olduğunu açıklamaya geldik.

PlayerUnknown's Battlegrounds Nedir?
Tam başlık PlayerUnknown'ın Savaş Alanları Live Tv olsa da, çoğu insan ona PUBG diyor, çünkü bu tamamen dilde bir başlık değil. Yazılı olarak, PC için Steam'de Erken Erişim başlığı - piyasaya sürülmeden önce satın alabileceğiniz ve oynayabileceğiniz bitmemiş bir oyun.

Oyunun kendisi Battle Royale (ya da H1Z1: Kill Kralı veya Açlık Oyunları) kavramını ele alıyor - bir adaya sallanan çok sayıda insan, kazanan son kişi. Bunu yapmak için, silah bulmanız, gördüğünüz insanları öldürmeniz ve tehlikelerden kaçınmanız gerekir. ArU 2 için bir mod olarak hayata başladı, PlayerUnknown'ın kendisi (Brendan Greene'nin çok daha mantıklı bir ismi var) kesin Battle Royale deneyimi olmak istediğini yarattı. Daha sonra, PlayerUnknown'ın Savaş Alanları üzerinde çalışmak üzere Bluehole Inc'e taşınmadan önce, H1Z1: Kill Kralı, zombi hayatta kalma oyunu H1Z1 için benzer bir konsept geliştirdi.

E diğerleri yalnız olacak ise ach maç, takımlar halinde olabilir bazıları, birbirlerine karşı yaklaşık 100 kişiyi birbirine düşürdü. Kazananlar prestijli 'kazanan kazanan tavuk yemeği' unvanını, kozmetik ürünler satın almalarını sağlayan oyun içi para birimlerinin üzerine alırlar.

T şapka en hemen hemen tüm orada kendisine - özel bir zombi odaklı mod varken, benzer bir yol izler. Bu sadelik oyunun başarısının anahtarıdır: Ted Forsyth, YouTube'daki PyrionFlax , hem oyuncu hem de flama olarak bunun ne kadar önemli olduğunu anlattı .

"Oyuncu Bilinmeyen'in Savaş Alanları - herkes bunu izleyebilir. Çok basit: yağmalayın, daire kapanıyor ve insanları öldürmek zorundasınız. DOTA'da, 108 kahramanınız var. Hepsi farklı. Farklı öğeler var. Eğer ayarlıyorsanız ve hiç DOTA oynamadıysanız, neler olduğunu gerçekten bilemezsiniz.

Daha sonra Switch Lite, yeni gelenleri özendirmek için daha ucuz fiyatı ile birlikte, sıra dışı bir konsepttir, ancak temelde basit olanı: Yapabilecekleri en iyi taşınabilir versiyonunu yapmak.

Bunu yapmadıklarını iddia etmek zor. Ya da en azından çok yaklaş. Temelde bu sadece daha küçük, daha hafif ve daha zarif bir Anahtardır. Ekranı orijinalin 6.2'ye göre 5.5 inç, ancak parlak ve keskin, ayak izi çıkarılabilir Joy-Cons yerine gömülü kontrollerle kavisli bir gövde tarafından azaltılıyor. Güzel görünümlü bir şey ve gidip trenler arasında geçiş yaparken ceket cebine kaymak için biraz daha kolay.

Ama en etkileyici elinde. Vücudun mat bir yüzeyi vardır, kavrama gözle görülür şekilde iyileştirilirken, bu eğri ve düşük ağırlık eski kardeşine göre daha uzun süre tutulmasını kolaylaştırır.

Kontrol seti de konsola gömülü olduğunda, ayrı bir aleyhte olandan daha sağlamdır. (aynı zamanda zorlayıcı tatmin edici ama konsolun uzun süreli sağlığı için muhtemelen iyi olmayan, konsolu sevinç-eksilerini konsolu açma ve kapama alışkanlığımdan kaynaklanıyor)

T o sol tarafta uygun bir d-pad dönmek de açığız.

Ben t form faktöründe hata bulmak zordur. Nintendo, el konsolları inşa etmede onlarca yıllık bir deneyime sahiptir - bazıları elbette diğerlerinden daha başarılı bir görünüme sahip - ve burada gösteriyor.

Birkaç kelime oyunu var. Taşınabilir odaklı daha yeni bir konsol ve daha önce pil ömrüne açılmadan öncekilerden daha uzun pil ömrü sağlamak için daha az özellik bekleyebilirsiniz, ancak buradaki gelişme önemsiz görünüyor. Konsoldaki hafıza alanı da oldukça parasızdır, yani bir mikro SD kartın üzerine sıçramanız gerekebilir.

Ayrıca, Switch Lite'ın azaltılmış araç setine karşı temkinli olmanın temel meselesi de var. Daha önce de belirtildiği gibi, Anahtar, kendine özgü bir hibrit konsol olarak hayatı başlattı.

Zaman geçtikçe, sıradışı özellikleri, müthiş bir kütüphaneye sahip mükemmel bir geleneksel oyun konsolu kadar iyi olduğu gerçeğinden dolayı ayrıldı. Fakat yine de, Lite'ta birkaç oyunun oynanamayacağı anlamına geliyor. Bonkers parti oyunu 1-2-Switch ve karton oyuncak Nintendo Labo , örneğin, ya da yaklaşmakta olan fitness temalı RPG Ring Fit Adventure.

Bununla birlikte, Nintendo'nun daha maceracı projelerle ilgilenen veya otobüste Super Mario oynayabilmek isteyen bir oyuncu olduğunuzu bileceksiniz .

Benim adresim @egoistpati arkadaşlarımın adresleri @tugaygok - @omegla - @zulaoyun - @rainlox - @gamzesayman - - @muhammetyt - @dlivetvtr - @arifcorlu - @voicepop - @halilorenler - @livetvtr - @megasound

Benim adresim Egoist Pati arkadaşlarımın adresi Omegla - Tugay Gök - RainLoX - Gamze Sayman - Muhammet YT - DLive Tv TR - Arif Çorlu - Halil Örenler - Zula Oyun - Live Tv TR - Voice Pop -Tugay Gök - Megasound

Ben hepimizin oyun hayatımızda daha Nintendo garabeti ihtiyaç başarısı eski stymie gelmez umuyoruz, ama Anahtarı Lite kesinlikle ikincisi keyfini daha rafine bir yoldur.

Sort:  

Hi @egoistpati,
Thank you for participating in the #travelfeed curated tag. To maintain a level of quality on the project we have certain criteria that must be met for participation. Please review the following: https://travelfeed.io/@travelfeed/updated-how-to-participate-on-travelfeed-io
We require at least 250 words in English.
Thank you very much for your interest and we hope to read some great travel articles from you soon!
The language of your post was automatically detected, if your English text is at least 250 words long or you have updated your post to fit our criteria, you can ignore this comment for it to be considered for curation. For further questions, please contact us on the TravelFeed Discord.
Regards, @travelfeed

Did you know that you get larger upvotes when posting through TravelFeed.io?

We are continuously working on improving TravelFeed, recently we introduced new content tiles that make discovering awesome destinations and topics even easier.


Learn more about TravelFeed by clicking on the banner above and join our community on Discord.

Coin Marketplace

STEEM 0.30
TRX 0.06
JST 0.040
BTC 35221.94
ETH 2432.63
USDT 1.00
SBD 3.99