Netflix, film yapımcılarına hakaret hızlandırma işlevini kızdırıyorsteemCreated with Sketch.

in #technology4 years ago

Netflix, film yapımcılarının izleyicilerin programlarını ve filmlerini hızlandırmasını veya yavaşlatmasını sağlayan yeni bir özellik nedeniyle eleştiriye geldi.

Live halen yargılandığı fonksiyonu, mobil kullanıcıların çeşitli farklı hızlarda içeriğini izlemenize olanak sağlar.

Incredibles'ın yönetmeni Brad Bird ve Knocked Up'ın Judd Apatow'u endişelerini tweetleyenler arasındaydı.

Netflix dizisi Love'ın da yaratıcısı olan Apatow, işlevin "gülünç ve hakaret" olduğunu söyledi.

Bu özellik, kullanıcıların normal hızın yarısından bir buçuk katına kadar daha hızlı içerik oynatmasına izin veriyor ve yalnızca Android mobil kullanıcıları tarafından kullanılabildiği bildiriliyor.

Filmleri aynı zamanda Misyon: İmkansız - Hayalet Protokolü'nü de içeren Kuş, "zaten kanamayı bırakan sinema deneyiminin bir başka kesimi" olduğunu söyledi.
Spider-Man: Spider-Verse eş yönetmenine Peter Ramsey şöyle ekledi : "Her şey en tembel ve en tatsız için tasarlanmak zorunda mı?"

Şikayetçi olan aktörler arasında "Breaking Bad's" Aaron Paul vardır ve bu, "herkesin sanatını tamamen kontrol altına almak ve onu yok etmek" anlamına gelir.

Netflix Başkan Yardımcısı Keela Robinson yaptığı açıklamada : "Netflix'i geliştirmeye yardımcı olabilecek yeni özellikleri düzenli olarak test ediyoruz.

"Bu son test, hem karşı hem de aleyhine adil bir miktarda geri bildirim üretti. Bu, yalnızca mobil bir testtir ve insanlara telefonlarda veya tabletlerde izledikleri hızı değiştirme yeteneği verir .

Bu, DVD oynatıcılarda uzun zamandır mevcut olan bir özellik - ve sık sık üyelerimiz tarafından talep edildi. Örneğin, en sevdikleri sahneyi yeniden izlemek isteyen veya daha yavaş gitmek isteyen insanlar çünkü yabancı bir dil başlıkları.”

'Verimlilik her şeydir'
Bu fonksiyon aynı zamanda tıkamak için bir dizi kutu setinin yer aldığı izleyicilere de hitap edebilir. Aslında, bazı insanlar bir süredir "hızlı izlemekten" hoşlanmaktadır.

Google Chrome, görüntüleyenlerin Netflix içeriğini hızlandırmasına olanak sağlayan uzantılara sahipken YouTube, podcast'ler için Apple'da olduğu gibi değişken bir hız özelliği sunar.

İzleme zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmak için daha yüksek hızlarda izlemenizi öneren bir "verimlilik uzmanı" bile var.

"Daha espriler, daha gülüyor, daha dram, daha gerilim - aynı zamanda," Michael Kirk, Verimlilik yaratıcısı Herşey sitesidir , yazar. "Verimlilik: Bir montaj hattı gibi, hattın hızını arttırırsak daha fazla tamamlanmış olduğunu görürüz.

"Aynı şakalar, aynı arsa ve% 10 daha hızlı - bir fark görmeyeceksiniz."

Netflix'ten Keela Robinson, şirketin "yaratıcıların kaygılarına duyarlı" olduğunu, bu yüzden bu teste TV dahil etmediğini ve ayrıca bir ses perdesi ayarlama özelliği de koyduğunu söyledi.

Benim adresim @dlivetvtr arkadaşlarımın adresleri @tugaygok - @omegla - @zulaoyun - @rainlox - @gamzesayman - @egoistpati - @muhammetyt - @arifcorlu - @voicepop - @halilorenler - @livetvtr - @megasound

Benim adresim DLive Tv TR arkadaşlarımın adresi Omegla - Tugay Gök - RainLoX - Gamze Sayman - Egoist Pati - Muhammet YT - Arif Çorlu - Halil Örenler - Zula Oyun - Live Tv TR - Voice Pop - Megasound - dlive - pewdiepie

“Şirketin bu testlerden herhangi birini kısa vadede çıkarma planları yoktur” dedi. “Ve bu özellikleri bir noktada herkes için tanıtıp tanıtmamamız, aldığımız geri bildirime bağlı olacaktır.

DLive which currently has 3 million monthly active users and 35,000 active streamers—also hosts a rewards ecosystem that can benefit streamers and those who watch them by using Lino Points. Lino Points are a type of digital currency that can be donated to content creators. Each Lino Point is worth $0.012, and can be acquired through DLive’s mobile apps or purchased via DLive.tv’s site using PayPal, Xsolla, or other cryptocurrencies. Content creators will receive up to 90 percent of the Lino Points they earn through the platform.

“DLive is a place where instead of competing against each other, it benefits creators to support one another. With no platform cuts, we incentivize everyone to create the highest quality content for viewers,” Wilson Wei, the co-founder of Lino Network, said in a press release. “PewDiePie has always been a fierce advocate for the value that creators bring with their hard work, time, and effort, and he believes in DLive’s vision. Our live streaming platform has the potential to forever change how creators are represented in this industry, and we’re proud to have PewDiePie help us lead this charge.”

DLive’s previous biggest name streamer was alt-right star Alex Jones, but he was recently banned for violating the platform’s hate speech guidelines.

Sort:  

Hi @dlivetvtr,
Thank you for participating in the #travelfeed curated tag. To maintain a level of quality on the project we have certain criteria that must be met for participation. Please review the following: https://travelfeed.io/@travelfeed/updated-how-to-participate-on-travelfeed-io
We require at least 250 words in English.
Thank you very much for your interest and we hope to read some great travel articles from you soon!
The language of your post was automatically detected, if your English text is at least 250 words long or you have updated your post to fit our criteria, you can ignore this comment for it to be considered for curation. For further questions, please contact us on the TravelFeed Discord.
Regards, @travelfeed

Did you know that you get larger upvotes when posting through TravelFeed.io?

We are continuously working on improving TravelFeed, recently we introduced new content tiles that make discovering awesome destinations and topics even easier.


Learn more about TravelFeed by clicking on the banner above and join our community on Discord.

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.11
JST 0.033
BTC 44001.77
ETH 2264.86
USDT 1.00
SBD 5.03