Top 10 najlepiej sprzedających się samochodów w kwietniu

in strimi •  10 months ago

W kwietniu w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się aut nad Wisłą nastąpiło kilka roszad. Do rankingu wrócił bestseller Fiat Tipo – jeden z hitów wśród klientów indywidualnych – ale na szczycie rankingu bez większych zmian. Na dwóch pierwszych miejscach nadal królują Skody.


Posted on Strimi.it

See the full content Top 10 najlepiej sprzedających się samochodów w kwietniu


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Nie dziwię się, że Skody królują, bo pod względem stosunku cena-wygląd-bezawaryjność nie mają sobie równych.

·

Dacie też dają radę, jeśli dodamy do tego stosunku cenę części zamiennych.
Machina

·
·

Dla mnie są zbyt sztywne, jeździłem dwoma Loganami i dwoma Dusterami i w dłuższe trasy są jednak mało wygodne.

·
·
·

Wszystko chyba zależy od przeznaczenia. Ja ostatnio wybrałem ojcu Dustera, bo a) była okazja, b) i tak będzie jeździł po dziurach. Świętokrzyskie nie ma autostrad i człowiek buja się po dziurawisku, a tam przydaje się "sztywność", która oznacza najczęściej mniejsze koszty na warsztacie.

Z kategorii aut rozsądnych zauważam jeszcze Tipo. Fajnie w kombiaku wygląda, jest wersja z fabrycznym gazem, tania eksploatacja i wygląda całkiem sensownie.

Natomiast Fabia I z początku produkcji była u nas od nowości i z małymi przygodami wytrzymała 12 lat. Wtedy to też był hit jeśli chodzi o stosunek cena-użytkowanie.

Machina

·
·
·
·

U mnie w domu Fabia już 18 lat jeździ bez problemów, a dopiero w tym roku było robione zawieszenie. Mega ekonomiczne auto i super tanie części. Przejechała 220 tyś km nawet bez zmiany akumulatora - tylko olej i filtry w porę wymieniane :D