You are viewing a single comment's thread from:RE: Mural StreetartView the full contextnikosnitza (65)in #streetart • 6 years ago Καλημέρα, ξέρεις γιατί το λένε έτσι;;
Καλημέρα, νομίζω ότι ο καλλιτέχνης το έφτιαξε για να τιμήσει τις μητέρες γενικά! Έγινε κάποιο φεστιβάλ για το streetart και ήρθαν καλλιτέχνες από ολο το κόσμο και δημιούργησαν 13 μεγάλα streetart σαν και αυτό σε διάφορα σημεία της πόλης.