Marynarze są gospodarzami akcji Dodgersów w MLB

in steemsportcast •  last year 

Los Angeles Dodgers i Seattle Mariners zaczynają swoją trzecią grę weekendową, kiedy zmierzą się z MLB. Pierwsza runda jest zaplanowana na godzinę 20:10 czasu środkowoeuropejskiego, a mecz można zobaczyć w telewizji publicznej w pakiecie Direct TV MLB Extra Innings. Odbędzie się w Safeco Field w Seattle w stanie Waszyngton. Dodgers są faworyzowani na poziomie -135, a over / under to 8 przebiegów.

The Mariners wchodzą w dzisiejszą grę 4.5 gier z powrotem na pierwsze miejsce Houston Astros w American League West. Ale dobrą wiadomością dla nich jest to, że siedzą tylko 2,5 gry z powrotem w Oakland A w wyścigu AL Wild Card.
Wyślą startowego dzbana Wade LeBlanc do dzisiejszego kopca, aby spróbować wygrać w tej serii. LeBlanc ma dobry rok w Seattle i ma 7-2 z ERA 3,80. Jego WHIP jest jednym z najlepszych w MLB na 1,14 wśród startujących.

Dodgersi będą dziś kontratakować z Walkerem Buehlerem. Do tej pory był to przyzwoity rok dla Buehlera, który ma 5-4 z ERA i 3,32. Jego ostatni start był jednym z jego najlepszych w jego młodej karierze, ponieważ wylądował na 7 rundach i nie przegrał z Colorado Rockies.
Manny Machado przybył do Los Angeles kilka tygodni temu, a teraz ma 26 gier w swojej lidze w National League. Ale on tylko mknie .275 i do tej pory łączył się tylko z 2 biegami w domu.
To jest ogromna seria dla obu drużyn dziś wieczorem. Każdy z nich bierze udział w walkach o swoje życie w playoffach i wszędzie powinno być bardzo dużo intensywności.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!