Timeets Türkçe İçerik Yarışması #1 | Yapay Zeka

in #steempress4 years ago (edited)


Herkese merhaba!

Uzun zamandır yeni bir güncelleme yapmıyorduk. Arka planda çalışmak bazen çok yorucu olabiliyor. Takipçilerle etkileşime girmeden vakit geçirmek işin tadını biraz kaçırabiliyor. Sanıyoruz ki her işin motivasyonu güzel dönüşler almaktan geçiyor. Bu konuda çok şanslıyız ki, harika bir topluluğa sahibiz. Gerek Discord üzerinden, gerek diğer kanallardan bizlere ulaşan ve içerikler konusunda yardımda bulunan bir sürü üyemiz mevcut. Bu konuyla ilgili özel çalışmamız hala devam ediyor (bkz. Timeets Newspaper).

Çalışmaktan ziyade, blog yazmak için gereken bir çok şey var. Yazacağınız konuyla ilgili yeterli araştırmayı yapmanız için gereken süre, canlandırmanız gereken düşünceler, bir kaç fincan kahve, biraz atıştırmalık. Ama en önemli şey, fikir. Bir çoğumuzun yazamamasının sebebi temel fikri bulamaması. "Acaba bugün ne hakkında yazsam?" sorusunu gün içerisinde kendinize kaç kez sorduğunuzu, ve aynı şekilde kaç saatinizi bu soruya cevap arayarak geçirdiğinizi bir düşünün.

Fikirler birer tohumdur. Zihne ekildikten sonra filizlenmesini izlemek yeterlidir. -Evet, bu bir Inception alıntısıydı. Belki de filmin en güzel repliğiydi.

Timeets olarak sizlere belirli aralıklarla işinize yarayabilecek tohumlar verebileceğimizi düşündük...

Bundan böyle düzenli aralıklarla içerik yarışmaları yapacağız. Yarışmalar sonucunda hem sizlere tatlı hediyeler dağıtmayı, hem güzel içerikler ortaya çıkmasını, hem de sizleri bir nebze olsun "acaba ne hakkında yazsam?" sorusundan kurtarmaya çalışacağız.

Türkçe İçerik Yarışması #1


Ana tema : Yapay Zeka
Ödül havuzu : 2 ve 3'üncü seçilen içeriklere 1 Steem, 1'inci seçilen içeriğe 3 Steem
Kurallar
  • Kopya / çoğaltma içerikle yarışmaya katılan içerikler yasaktır. İçeriklerinizin tamamı özgün olmak zorundadır. Başka bir yerden alıntı yapmanız durumunda belirtmeniz gerekmektedir. Kopya içerikler tespit edildiği taktirde yarışma dışı edilecektir.
  • İçerik ana temaya uygun olmak zorundadır. İçeriğiniz bir hikaye ya da blog olabilir. Ancak bilgilendirici ya da akademik yazılar yarışma kurallarına göre kabul görmemektedir. Öğretici ya da konuyla alakalı olmayan içerikler görmezden gelinecektir.
  • İçerikler Türkçe olmak zorundadır. Aynı anda Timeets bünyesindeki farklı dildeki yarışmaya da çevirinizi yaparak katılabilirsiniz. Ancak böyle bir durumda imla kurallar kesinlikle dikkate alınacaktır. Çeşitli çeviri işlemcilerden bilgisizce yapılan çeviriler kabul görmeyecektir.
  • NSFW içerikler kabul edilmemektedir.
  • İçerikler bu posttan sonra yayınlanmış olmalıdır ve #timeetsyarisma1 etiketiyle paylaşılmalıdır. Yarışma değerlendirmeleri sadece bu etiket altındaki içerikler için geçerlidir.
  • Timeets ekibi katılım oranına göre yarışmayı iptal edebilir ya da bitiş tarihini erteyebilir.
Yarışmaya son katılım 02/09/2018 tarihi 00.00 saatindedir. Tüm katılımcılar yukarıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. Kazananlar Timeets Türkiye moderasyon ekibi tarafından belirlenecektir. Kazananların ödülleri, kazananlar açıklandıktan sonra 24 saat içerisinde gönderilecektir.

Bu konuya karar vermemiz aslında çok zor olmadı. Ekip olarak büyük Asimov hayranıyız ve geçtğimiz günlerde gördüğümüz, Disney'in film çekimlerinde model için kullanmak amacıyla ürettiği akrobatik robotları da gördükten sonra biraz sinirlerimiz bozulmadı değil. Tam bu konuyla ilgili konuşurken yarışma fikri aklımıza gelince de konuya karar vermek zor olmadı.

Tüm katılımcıları farklı içerikleri desteklemek ve yarışmaya katılımı arttırmak adına #timeetsyarisma1 etiketinin altındaki postlara davet ediyoruz. Kullanıcıların yaptığı yorumların kazananı belirlemekte etkili olacağını söylemek isteriz.

Görüşmek üzere!

timeets | think, write, earn.


 


cover image source

2nd image source


Posted from my blog with SteemPress : https://www.timeets.com/timeets-turkce-icerik-yarismasi-1-yapay-zeka/

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.07
JST 0.041
BTC 29362.41
ETH 1970.52
USDT 1.00
SBD 2.45