Presearch nedir? Nasıl kullanılır? Bedava 25 PRE!

in #steempress4 years ago


Haftalardır buradayız. Aslında bir kaç gündür bir yenilik ya da güncelleme paylaşmayarak arayı epey açtık. Bugün size Presearch'ü tanıtmak istiyoruz.

Presearch merkezi olmayan bir arama motoru. Ancak kullanıcılarını ödüllendirme gibi bir özelliği var.

Presearch temel olarak yaptığınız her aramadan para kazanmanızı sağlıyor. Yaptığınız her bir arama başına 0.25 PRE kazanıyorsunuz. Belli bir miktara ulaştığı taktirde (1.000 PRE) coinlerinizi çekip, dilediğiniz gibi kullanabiliyorunuz. Tabiki bu ödülü günlük limit dahilinde yapmaktalar ancak, bu limit dahilinde bakıldığı zaman, epey gelir elde etmek mümkün görülüyor.


Bakıldığı zaman PRE'nin değeri şu an epey iyi konumda. Günlük limitle elde edilen kazanç göz önüne alındığı zaman, şu anki eğeri ile minimum çekim limitinde (1000 PRE) 140$ gibi bir gelir elde etmek mümkün. Günlük 8 PRE limitiniz mevcut. Her gün bunu kullandığınız taktirde 1 yılda 2920 PRE elde edebiliyorsunuz.


Bakıldığı zaman token geçtiğimiz ayı borsasından epey etkilenmiş. Ancak ilerleyen dönemini sabit bir çizgide sürdürmüş. Yakın zamanda 0,199 bandına dönmesini öngörmek çok kolay. Hal böyle olunca kazanç miktarının değişimini de öngörmek çok zor olmuyor.

Tabi bununla sınırlı değilsiniz. Geniş düşünün...

Ben, kendi bilgisayarımda 3 farklı tarayıcı kullanıyorum. Kullanım alanınızı genişlettiğiniz ve yaydığınız taktirde otomatik olarak daha fazla kazanç elde edebiliyorsunuz. 2 tarayıcı demek, günde 16 token demek. Airdropları ne kadar sevdiğimiz göz önünde bulundurulursa, bu sistemi çok seveceğinizi tahmin ediyorum.


Şu anda çok fazla aktif borsada olmasa da Presearch bazı büyük borsalarda alışverişe açık durumda. HitBTC ve YoBit üzerinden alım/satım işlemi yapabilirsiniz.


Presearch üzerinde epey özgür konumdasınız. Size verdiği şık anasayfayı modere etmenize de olanak sağlıyor. Youtube, Netflix, Facebook, Google Resimler, her nerede arama yapmak istiyorsanız, istediğiniz widget'ı ekleyip doğrudan oraya yönlenmenizi sağlıyor. Bu ayarların yapıldığı arayüzü kullanmak ise fazlasıyla kolay.


Yapmanız gereken tek şey istediğiniz ikonları yukarıdaki kısma, istemediklerinizi ise aşağı taşımak. Böylece kendinize özel anasayfanızı oluşturabilirsiniz.

 


 

Konu arama olduğunda işler bazen can sıkıcı olabiliyor. Örneğin bir coini aramak istiyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey önce adres çubuğundan coinmarketcap'e gitmek. Sonrasında ise açılan sayfadan cpini incelemek. Presearch bu sıkıntıyı ortadan doğrudan kaldırıyor. Arama çubuğundan aramak istediğiniz coinin adını yazıp coinmarketcap ikonunu seçmeniz yeterli. Ya da bir resim aramak istediğinizde aramak istediğiniz şeyi arama çubuğuna yazıp Google Images ikonunu seçebilirsiniz. Böylece gereksiz vakit kaybı yaşamıyorsunuz.

Ayrıca presearch'ün Google Chrome için bir eklentisi de bulunmakta. Eklentiyi tarayıcınıza kurabilir ve kullanım konusunda ciddi rahatlık elde edebilirsiniz.

Presearch bize bir arama motoru olmaktan fazlasını vaad etmiyor aslında. Dümdüz bakıldığı zaman Google'ın yaptığından fazlasını yapıyor. Arama sonuçlarını en kapsamlı arama motoru olan Google üzerinden sağlayıp, bunun yanı sıra verdiği widgetlarla vakit kazandırıyor. Hepsinden önemlisi ise, arama yaparken para kazanmanızı sağlıyor. Teknik olarak her gün yaptığınız şeyden farklı bir şey yapmıyorsunuz. Günlük aramalarınızı Presearch ile yapmanız yeterli. Bu bilgisayarınız için su içerken para kazanmak gibi bir şey. Hele ki içerik üreticileri, bloggerlar olarak bilgisayar başında gün içerisinde geçirdiğimiz saatleri düşünürsek Presearch bizim için düzenli çalışan bir dükkan gibi.

EĞER BU LİNK ÜZERİNDEN PRESEARCH'E KATILIR VE HESABINIZI OLUŞTURURSANIZ HESABINIZA BEDAVA 25 PRE TANIMLANACAK!


Google Chrome Eklentisi - Whitepaper - Coinmarketcap - image source

@nerueger


Posted from my blog with SteemPress : https://www.timeets.com/presearch-nedir-nasil-kullanilir-bedava-25-pre/

Sort:  

@timeets.com, enjoy the vote!

Have you claimed your FREE Byteballs yet? Check out this post on how you can get $10-80 just for having a Steem account: https://steemit.com/steem/@berniesanders/get-free-byteballs-today-just-for-having-a-steem-account-usd10-80-in-free-coins

hocam bu konu harhangı degısıklık var mı 7 ay oncesı bır post suanda son durum nedır

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.07
JST 0.041
BTC 29391.83
ETH 1973.89
USDT 1.00
SBD 2.47