GMS Tokens Nedir Nasıl Satın Alınır

in steempress •  last year  (edited)


Sosyal Satış Nedir?

Sosyal satış, potansiyel müşterileri bulmak ve doğrudan etkileşim kurmak için sosyal ağları kullanma sanatıdır. Belki de sosyal satışların en erken biçimi, 1900'lerin başlarında, Brands, bağımsız temsilcilerin (“Satıcılar”), bire bir gösterilere odaklanarak, kapılarını kapıdan kapıya satmalarına yetki verdiğinde oldu. Model zamanla gelişti ve son yıllarda İnternet'in benimsenmesiyle birlikte üslendi. Bugünün sosyal satıcısı, özellikle sosyal medyanın yükselişi ile çevrimiçi yollardan sınırsızca pazarlayabilir.


Gemstra nedir?

Gemstra, sosyal satış ekonomisi için bir blockchain entegre ekosistemdir. Gemstra BOUTIQUES, marka ve satıcıları sosyal satışa bağlayan amiral gemimizdir. BOUTIQUES'in başarısı, perakende tüccarların sosyal satış ekonomisine katılması için teknoloji altyapısı olarak hizmet vermek üzere bir blockchain platformu olan ASTRA'yı kurmamıza neden oldu. Gemstra, BOUTIQUES marketplace yazılımını açık kaynak haline getirecek ve Gemstra SDK'yi yaratacak, böylece herhangi bir satıcı (satıcı) işlerine kolayca bir sosyal satış kanalı ekleyebilecek.


Gemstra Neden Blockchain Gerekir?

Önceden, Satıcıların verileri, sosyal satış ortamına hakim olan esir şirketler tarafından sahiplenildi ve kilitlendi. Gemstra'nın vizyonu mekânı desantralize etmek ve geleneksel modelde Satıcıların riskini azaltmaktı. Merkezi olmayan blokaj mimarisi, sosyal satış modelinde eşitliği ve adaleti teşvik eden bir kamu muhasebesi üzerindeki verileri demokratikleştirmemizi sağlar.


GMS Jetonlarının Gemstra Ekosisteminde Hangi Amaca Hizmet Ediyor?

Çok parçalı sistemlere bağlı olarak bir endüstri için sürtünmenin azaltılmasının yanı sıra, Gemstra Token ekosisteme Ödüller ve Yönetişim için bir çerçeve sunuyor. Gamification, yıllardır sosyal satış endüstrisinin köşe taşı olmuştur. Şirketler, satıcıların ilgisini sürdürmesi için başarıları veya eylemleri sıralar. Satıcılar ve Markalar, ASTRA'ya yerleşik bir Ödül Sistemini özelleştirebilir. Bir istifleme ve oylama sistemi, işin yönünü belirlerken paydaşların haklarını vererek ekonomiyi demokratikleştirir. Daha önce, endüstri devleri Satıcıların kullandıkları bir modelde keyfi kararlar verdiler. Gemstra Token Merchant seviyesinde istiflenebilir, böylece Satıcılar ve Markalar yönlendirme konusunda söz sahibidir.Gemstra'nın Gelir Modeli Nedir?

BOUTIQUES Marketplace, Satıcıları ve Markaları birleştirir. BOUTIQUES, ASTRA Platformunda bir Satıcıdır. Gemstra Vakfı, BOUTIQUES işletir ve pazarda işlem gören satış hacminin yaklaşık% 15'ini kazanır. ASTRA Platformu, sosyal satış işlemleri için altyapı görevi gören akıllı bir sözleşme platformudur. Gemstra, ASTRA kullanarak Tüccarlar ve Markalardan gelen gişelerde ve aylık ücretlerde% 1-2 kazanıyor.


Gemstra dinlenmeden nasıl farklıdır?

Gemstra, 180 $ 'lık sosyal satış endüstrisindeki sistemik problemleri çözmek için blockchain ve cryptocurrency kullanıyor. Bu, merkezileşme ve esaret tarafından zincirlenen hızlı büyüyen bir endüstridir. Endüstri problemlerine çözüm, kripto para birimi teziyle hizalıdır.

Birçok projeden farklı olarak Gemstra, Satıcılar ve Markaların satış üretmek için ortak olduğu kanıtlanmış bir iş modeline (Gemstra BOUTIQUES) sahiptir. Lansmanından sonraki 10 ay içinde, BOUTIQUES yıllık gelirde 5 milyon doların üzerinde seyrediyordu.

Cryptocurrency ve blockchain'in günümüzün küresel ekonomisindeki gerçek problemleri çözme konusunda hevesliyiz. Sosyal satış modeli aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki ailelere yardım etmek için kripto istiyoruz. Teknoloji uzmanı olan tüccarlar olarak, kriptoyu geleneksel değer zincirlerini bozarak hayatlarını değiştirmeyi gerçekten başarılı görmekten heyecan duyuyoruz.

Görsel

http://Görsel

 

 

Posted from my blog with SteemPress : https://fermanatmaca.000webhostapp.com/2018/07/22/gms-tokens-nedir-nasil-satin-alinir/
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!