Yerli Borsa Sayesinde 15 TL Değerinde Coin Kazanın

in #steempress3 years ago


Bugün benim yeni duyduğum yerli bir borsayla karşılaştım. Açıkçası son günlerde yerli borsaların artması beni sevindiriyor. Zira bu durum geleceğin teknolojisi olan blok zinciri sistemlerine ilgili olduğumuz ve en azından şimdilik treni kaçırmamak için çaba gösterdiğimiz anlamına geliyor.

Bitexen, tam olarak ne zaman açıldı bilmiyorum ancak bende bir deneme hissiyatı uyandırdı açıkçası. Ayrıca farklı bir uygulama olarak kendi kripto paralarını çıkartmış ve bünyesinde bulunan üyelere ücretsiz bir şekilde dağıtıyorlar. Sitenin kendi kripto parası EXEN haricinde aynı zamanda Bitcoin, Ripple ve Stellar kripto paralarını da destekliyorlar. İlerleyen günlerde umuyorum ki desteklenenler havuzunu genişleteceklerdir.

15 TL Değerinde 100 EXEN Kazanma


Borsa, yeni kullanıcılara ve aynı zamanda referans sistemiyle de mevcut kullanıcılara 100 EXEN değerinde kripto para veriyor. Ayrıca ilerleyen zamanlarda yarışmalar düzenleyerek de EXEN dağıtımlarına devam edileceği biliniyor.BitExen Üye Olmak için LÜTFEN TIKLAYINIZ.


Ücretsiz coin kazanmak için öncelikli olarak yukarıda verdiğim bağlantıdan üye olmanız gerekiyor. Ardından gerçek bir kişi olduğunuzu kanıtlamak amacıyla telefon, adres ve kimlik onaylarını yapmanız gerekiyor. Bu işlemler en fazla 10 dakika içerisinde tamamlandı. Ancak sanırım onay işlemlerini mesai saatleri içerisinde gerçekleştiriyorlar. Bu konuda emin değilim sizler tecrübeleriniz aktarırsanız sevinirim.

Onay işlemlerinin ardından hesabınıza istediğiniz gibi kullanabileceğiniz 100 EXEN coin aktarılıyor. Borsa üzerinden satış emri vererek istediğiniz gibi TL olarak çevirip kullanabiliyorsunuz. Sorularınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İyi kazançlar...

 


Posted from my blog with SteemPress : http://blogiatr.com/2018/08/15/yerli-borsa-sayesinde-15-tl-degerinde-coin-kazanin/

Coin Marketplace

STEEM 0.49
TRX 0.09
JST 0.068
BTC 49252.41
ETH 4312.22
BNB 593.14
SBD 6.06