Boğa Burcu Özellikleri

in steempress •  19 days ago

Boğa Burcunun grubu toprak, yönetici gezegeni Venüs'tür.

Renkleri ateş pembesi, açık mavi ve eflatun, uğurlu taşı elmastır.

Şanslı sayısı 6, şanslı günü Cumadır.

Karşıt burcu Akrep ve metali bakırdır.

Çiçekleri pembe gül, pembe karanfil, menekşe ve şebboy,ağaçları kayısı, badem, eğreltiotu, elma, armut, selvi ve dişbudaktır.

Boğa burcu mensupları hedeflerinin peşinde giderken, tüm dikkatlerini toplayabilirler. Bunun yanısıra maddecidirler. Sahip olmak onlar için yaşam gerçeğidir. Bireysel ilişkilerde çok güvenilir olan Boğa Burcu insanları, yardımseverdirler. Hayatları boyunca güven duygusu arayıp, riske girmeyi sevmezler. Amaçları doğrultusunda aşırı sabırlıdırlar. Bu olumsuz huylara rağmen, sıcakkanlı ve aranan insanlardır. Devamlı somut konularla uğraşırlar. Ruhsal açıdan doymuş insanlardır. Olayların organizasyonunda rahatlıkları ön plandadır ve herşeyin kendi zevkine göre olmasını ister. Yaşamdaki isteğine ulaştığı zaman, hiçbirşey onları çekmez. Parayı bir araç olarak düşünürler. Mal mülk edinme konusu onlar için basittir. Yatırım ve finansla ilgilenirler.

Boğa burcu insanları kısa boyludur. Boyun yapıları sağlamdır. Mahmur bakışlara sahiptirler. Esmer tenlidirler, bakışları sıcaktır. Saçlarının gür veya kıvırcık olma ihtimali büyüktür. Boğa kadınları genç yaşta çok güzel olsalar da, ilerleyen yaşlarda nişasta tüketmeleri sebebiyle, yüzleri hantallaşır, kalın bir bedenleri olur.

 

 


Posted from my blog with SteemPress : https://aysecosar.000webhostapp.com/2019/01/boga-burcu-ozellikleri

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!