Ay Boğa Burcunda

in steempress •  16 days ago

Ay Boğa Burcunda olduğu zaman, burcun yüceldiği pozisyondadır. Ay Burcu Boğada olan kişinin, kendisini güvende hissedebilmesi için, konforlu ve lüx bir eve, bankada yeterli paraya sahip olması gerekir. Alışkanlıklarına bağlılık gösterir, bu yüzden yakından tanıdığı insanların hep çevresinde olmasını ister. Tanıdıklık ona güven verir ve o da etrafındaki kişileri de rahat ettirmeye çalışır.


Öngörülemeyen durumlarda olmayı, duygusal tepkileri ve sürprizleri sevmez, az riskli konuları tercih eder. Çevresinde güvendiği kişilerin olmasını ister. Attığı her adımı derinlemesine analiz eder, bu yüzden uzun vadede kalıcı tercihlere sahiptir.

Fevri değil, soğukkanlıdır. Kriz zamanı, etrafındakiler ne yapacağım diye telaşlanırken, o mantığıyla karar verir. Bu yüzden de soğuk, katı ve duygusuz olarak düşünülebilir.

Tartışma ve çatışmayı sevmez. Belki de tek kavgası, değişmemek için takındığı tutumudur. Karşısında duygusal patlama bile yaşasanız, kılını kıpırdatmayablir, çok zorda kalırsa "peki senin dediğin gibi olsun" dese de yine kendi kafasındakini yapar. Kendisine haksızlık eden ve üzen kişilere kin tutar. Olayı hatırlamasa bile kin duygusu sonsuza kadar kalabilir.

 

 

 


Posted from my blog with SteemPress : https://aysecosar.000webhostapp.com/2019/02/ay-boga-burcunda

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!