ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଛତିଶା ନିଯୋଗ ବୈଠକ

in #steempress3 years ago (edited)


ପୁରୀ ( ଏଟିଆର ବ୍ୟୁରୋ): ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଛତିଶଶ ନିଯୋଗ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଯେଉଁଥିରେ ବଡୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇପାରେ । ବିଶେଷ କରି କରୋନାର ସଫଳ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଏହି ବୈଠକ ହେବ । ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଛତିଶା ନିଯୋଗ ବୈଠକ ସହିତ ନୀତି ସବ କମିଟି ବୈଠକ ମଧ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ ରେ ଛତିଶା ନିଯୋଗ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଅପରାହ୍ନ ୧୨ ରେ ନୀତି ଶବ କମିଟି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସକ ଏହି ବୈଠକରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିବେ ।

କରୋନା ପ୍ରତିରୋଧ ପାଇଁ ସେବକ ଓଋ ନଯୋଗ କର୍ମକତ୍ତାଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଆଲୋଚନା ହେବ । ଏବେ ଚରିଆଡେ କରୋନା ଭୟ ଦେଖା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ପ୍ରତିଦିନ ହଜାରହଜାର ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତରେ ଏବଂ ବାହାରେ କେଉଁଭଳି ଭାବେ ପ୍ରତିଶେଧକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ସେ ନେଇ ଏହି ବୈଠକରେ ବିସ୍ତୃତ ଆଲୋଚନା ହେବ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଗତକାଲି ଜଣେ ବିଦେଶୀ କରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଶିଶୁଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥିଲା । ଭାରତ ଭ୍ରମଣରେ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ପରିବାର ୨ ସପ୍ତାହ ତଳେ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହିତ ଆସିଥିବା ଶିଶୁଟିକୁ ଗତ କିଛିଦିନ ହେଲା ଥଣ୍ଡା ଜ୍ୱର ଲାଗି ରହିଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ ଶିଶୁଟିକୁ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ ତାଙ୍କୁ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

Sort:  

Congratulations @amanprem! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published a post every day of the week

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 16854.07
ETH 1234.15
USDT 1.00
SBD 2.14