Berminal Nedir ? 5 Dolarlık Ödül Kazan

in #steemix6 years ago (edited)

Arkadaşlar herkese merhaba;

Biliyorsunuz ki ara ara airdrop paylaşımları yapıyorum. Bugün sizlere çok güzel bir uygulamadan bahsedeceğim. Uygulamanın adı BERMİNAL google play veya app storeden indirebilirsiniz.

Bu uygulama PIVOT uygulamasına benziyor arkadaşlar. Orada okuduğunuz makale ve referanslar için sizlere BTC veriyordu. Ancak uygulama 4 BTC'yi günlük paylaştırıyor şu an kullanıcı sayısı çok fazla olduğu için artık kazandırma olasılığı çok düştü.

Bunun yerine yeni çıkan ve daha kazançlı olan bir uygulama BERMİNAL kendi tokenlerinden veriyor. ilk olarak referans ile kayıt olunca 5 dolarlık token daha sonra ise günlük 10 makale okuyarak 0,5 dolarlık ve makaledeki çok basit çoktan seçmeli soruları cevaplayarak yine 0,5 dolar yani günlük 1 dolar garanti olacak şekilde ödül veriyor. Ayrıca her referans için 5 dolar vermeye devam ediyor.

Uygulamada ayrıca günlük 2 defa olmak üzere BTC/USD tahmin oyunu oynanıyor en yakın tahminleri yapana yine yüksek ödüller yaklaşık 1 ile 5 dolar arasında ödüller dağıtılıyor. tahmininiz ne kadar yaklaşır ise o kadar ödül alıyorsunuz.

Ayrıca twitter hesabınızı bağlayarak ekstra token ve verilen twitleri paylaşarak yine ekstra token alıyorsunuz.

Uygulama kasım ayının sonunda borsaya açılacak o zamana kadar ne kadar çok token biriktirirseniz sizin için faydalı olacaktır.

Benim referans numaram: b53b6348

referans numarası yazılmadan 5 dolarlık ödülü alamazsız o yüzden hem size hemde bana yardımcı olmak için yazarsanız müteşekkir olurum.

Uygulamayı indirdikten sonra açıyoruz ve creat accont diyerek hesabımızı oluşturuyoruz.
b1.png

Yukarıdaki amerikan bayragı yerine tıklayıp Turkiye yazıyoruz ve telefon numaramızı yazıyoruz.

b2.png

telefon numaramızı yazdıktan sonra Send Pın diyoruz ve açılan sayfada belirtilen kodu yazdıktan sonra OK kısmına tıklıyoruz ve telefonumuza bir kod geliyor.

b33.png

Gelen kodu işaretlediğim yere yazın daha sonra email ve hesabınıza vereceğiniz ismi yazdıktan sonra hesabınızı oluşturun.

Uygulamaya girince karşınıza aşagıdaki gibi bir ekran gelecektir.

b3.png

Burada bulunan REDEEM kısmına benim Ref kodunu yazarak hem siz hemde ben 5 dolarlık ödül kazanacağız. Bu kısma illaki bir ref yazmanız zorunlu aksi taktirde size de ödül vermeyecektir. Benim referans no: b53b6348

Daha sonra uygulamaya girince aşagıdaki gibi bir ekran çıkacaktır

b4.png

Yıkarıda göründüğü gibi market kısmında kazandığınız tokenler görünecektir
Me kısmında hesabınıza ait kısımlar görünür.
Home kısmında paylaşılan makaleler görünür

Aynı PİVOT mantığı gibi home kısmına tıklıyoruz ve oradaki yazılara BULLL veya BEAR diyerek puan alıyoruz ayrıca bu kısımlarda Quiz olan yazılara da tıklayarak puan kazanabiliriz.

Ayrıca hesabın REWARDS kısmına tıklayarak twitter hesabınızı bağlayıp veya twitter görevlerinizle puan toplarsınız. bu bölümün en üst kısmıda yer alan CRYPTO PSYCHIC kısmına tıklayarak günde 2 defa oynanan BTC/USD tahmin oyununu oynayıp daha çok puan kazanabilirsiniz.

En son olarak ME kısmından İNVİTE FRİENDS kısmına tıklyıp davet kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek 5 dolarlık ödül de kazanabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Bol kazançlar.

Sort:  

Size ödül geldi mi ? Daha yeni kayıt oldum.

evet geldi:)teşekkür ederim

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by mehmet from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.

Coin Marketplace

STEEM 0.28
TRX 0.11
JST 0.031
BTC 68512.18
ETH 3825.56
USDT 1.00
SBD 3.66