THETA Token Nedir? -3

in steemix •  20 days ago

Kaynak Odaklı Mikro Ödeme Havuzu

Kaynak Odaklı Mikro Ödeme Havuzu, özellikle kullanıcıların zincir dışı para çekme işlemleri için yapabilecekleri zincir dışı ödeme havuzları oluşturmak için Theta Token tarafından oluşturuldu. İkili harcamalara karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlandılar ve ayrıca diğer zincir dışı çözümlerden daha fazla esneklik sunuyorlar.

İkili harcama denenirse,Theta Ağı'ndaki doğrulayıcılar tarafından tespit edilir. Kaynak Odaklı Mikro Ödeme Havuzu için bir kullanım örneği, zincir içi işlemleri kullanmadan birden fazla önbellek düğümüne yapılan ödemelere izin vermektir.

Proof of Engagement

Smart Streaming Contracts, ödül dağıtımını ve tahsilatını kolaylaştırmak için kullanılan akıllı sözleşme veya teşvik sözleşmesi türüdür.

Bu sözleşmelerin pek çok kullanım durumu vardır:
Reklamverenleri yayıncıları ve izleyiciler ödüllendiren;
İzleyicilerin yayıncılara hediye göndermesi
Çoklu yayıncılar için hediye sözleşmeleri;
Premium veya ücretli video içeriği;
İçerik akışı ya da merkezi olmayan İçerik Ağlarına Abonelikler;
Önbellek ödülleri izleyiciler ve içerik aktarıcılarıyla paylaşabilir.

Theta Token

THETA Tokenları Blockchain açıldığında, 1: 1 oranında doğal tokenlarla değiştirilebilir. Bu tokenlar zaten SLIVER.tv platformunun bir parçası ve izleyicileri, yayıncılar ve kaynaklarını Theta Network ile paylaşanları (bellek / bant genişliği) ödüllendirmek için kullanılıyor.

Ağ 5 ana paydaş grubuyla oluşturuldu:

Yayıncılar
İzleyiciler
Reklamverenler
Önbellek Düğümleri
Ingest Düğümleri

Theta Token Fiyat İncelemesi

Halka açık bir ICO bulundurmak yerine, Theta Token ekibi 12 milyon dolar kazanılan özel bir satış gerçekleştirdi. Satış öncesi token fiyatı 0.15 dolardı ve bir sonraki ayda fiyat 0.31 dolara yükseldi.

Kripto para piyasasının tamamının etkilendiği ayı piyasasından Theta token da nasibini aldı ve düşüş yaşamaya başladı. Ağustos 2018’de 0.1$ seviyelerinden işlem gördü. Ve daha da düşmeye devam ederek 2019 Ocak başı itibariyle fiyatı 0.048$ civarındadır. Theta Token’ın en büyük hacmi Binance borsasında bulunmaktadır. Arkasından Bithumb ve Huobi gelmektedir.

Yazının Orijinali: https://www.coinbureau.com/review/theta-token/

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!