Binance Research

in steemix •  18 days ago

Lider kripto para borsası olan Binance, blockchain projelerinde kurumsal düzeyde raporlar sunmaya odaklanan Binance Research adlı yeni bir araştırma bölümü başlattı.

Duyuruya göre Binance Research tarafından oluşturulan raporlar, fiyat ölçütlerinden token ekonomisine, ekip yorumlarına ve topluluk verilerine kadar her şeyi içerecek.

“Gelişmekte olan blockchain ortamında, var olan birçok kripto-paranın öğrenilmesi için hala çok şey var. Buğdayı samandan ayırmak için yapılması gereken çok iş var. Binance Research'te, kapsamlı veri ve anlayışlı analizler sağlayan araştırma raporlarıyla ortaya çıkan belirli paraların özelliklerini inceleyerek, kaliteli blok projelerine bir spot ışığı tutuyoruz.”

Binance Research ilk olarak oyunlar ve sosyal uygulamalar için bir blockchain ekosistemi olan Loom Network (LOOM) ve saniyede 1.300 işlem sunan bir blockchain platformu olan GoChain (GO) hakkında raporlar yayınladı.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Warning! This user is on my black list, likely as a known plagiarist, spammer or ID thief. Please be cautious with this post!
If you believe this is an error, please chat with us in the #cheetah-appeals channel in our discord.