Steemitr.com | Ücretsiz upvote botumuz yayında!

in #steemitr4 years ago

Daha önce çalışmalarını yaptığımızı ilettiğimiz Steemitr botumuz yayında. Botumuzla postlarınıza ücretsiz %100 upvote yapabileceksiniz. Her bir paylaşımınız için tek sefer upvote verir. Belki başlangıç için çok birşey katmayacağını düşünebilirsiniz ama bu bir adımdır. Projemiz ve akabinde hesabımız sizlerin de destekleriyle büyüdükçe botun upvote gücü ve kazancı da o ölçüde artacaktır.

Kullanım şu şekildedir:

$upvote https://steemitr.com/steemitr/@mburakolgun

Yine şu şekilde coin fiyat sorgulaması yapabilirsiniz.:

$fiyat steem

strbot.png
Bunun yanında bir de banjo gibi ücretli bir bot üzerinde çalışıyoruz. Projemize az da olsa çok cüzi bir katkı sunabileceğiniz o botla ilgili de bilgileri resmi hesabımızdan paylaşıyor olacağız. Steemitr topluluğuyla ilgili gelişmeler ve detaylardan haberdar olmak isterseniz resmi hesabımızı (@steemitrcom) takip edebilir, Discord davet linki ile kanalımıza katılabilirsiniz.

Baştan beri projemize destek olup botun oluşturulmasına katkı sunan @sedatyildiz hocama da topluluğumuz adına teşekkür ediyorum.

Sort:  

Hoşgeldin aramıza @stemitrcom, bot da olsan seni seviyoruz.

hocam selamlar steemde benim gibi yeni olanlar için botun nasıl kullanılacağı hakkında biraz bilgi verebilir misin?

merhabalar bende steemit'e yeni üyeyim ücretsiz upvote botunu kullanabilmek için öncelikle;
https://discordapp.com/channels/405778656804339723/407345408638189569
üstteki link üzerinden Steemitr'nin Discord kanalına giriş yapıyorsunuz sonrasında register bölümünden kayıt olduktan ($register kullanıcı adınız) sonra sayfanın sol kısmında bulunan seçeneklerden sohbet upvote post promotion tarzında işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz yeni üyeler için her şeyin mevcut olduğu bir topluluk umarım birazda olsa fikir vermiştir size selamlar...

Coin Marketplace

STEEM 0.28
TRX 0.08
JST 0.044
BTC 30214.89
ETH 2054.97
USDT 1.00
SBD 2.85