Tripl-dabl fenomenalnog Jokića za 18 minuta, Bogdan loš

in #steemitbalkan6 years ago

Srpski reprezentativac je već posle tri četvrtine duela sa Kinsgima ostvario sedmi tripl-dabl u sezoni i više se nije vraćao na teren.

Sjajni Jokić je za svega 18 minuta na parketu postigao 20 poena (8/10 iz igre, 4/4 za tri), uz 11 skokova, 10 asistencija, 2 ukradene lopte i blokadu!Rezultatske neizvesnosti bilo je do sredine druge četvrtine (44:39), ali je Denver do odlaska na odmor obezbedio velikih 19 poena viška (66:47).Prednost Nagetsa u finišu trećeg perioda iznosila je i maksimalnih +36 (101:65), a trener Majk Meloun je iskoristio priliku da u poslednjih 12 minuta odmori pojedine igrače pred važne utakmice u borbi za mesto u plej-ofu Zapadne konferencije.

U trećoj uzastopnoj pobedi Denvera efikasniji od Jokića bio je Geri Heris sa 21 poenom, 20 je postigao Džamal Mari, Vilson Čendler 16...

Kod gostiju Bogdan Bogdanović se nije proslavio sa svega 6 poena (2/10 iz igre, 1/7 za tri, 1/2 slobodna bacanja), uz skok i 3 asistencije za 23 minuta, Dabi Hild je upisao 18, Kostas Kufos 14...Screenshot_2018-03-13-09-11-57-1.png