Przemyślenia małolata ;)

in #steemit5 years ago

Przemyślenia małolata ;)

Ten post ma na celu zebranie moich myśli na temat steemit i uporządkowaniu ich. Pozwoliłem umieścić sobie w tytule przydomek małolata ze względu:

  • dopiero zaczynam i się uczę mechanizmów panujących na tym portalu

-nie znalazłem tu jeszcze młodszej osoby od siebie (dziwne, wydawało by się że to młodzież ma najwięcej czasu by działać w internecie)

Ale do rzeczy:

  1. SPOŁECZNOŚĆ - Nie znałem jeszcze forum gdzie społeczność była by tak pomocna, zachęcająca (do udzielania się) i wspierająca osoby piszące. Jest to największy + steemitu. Nie wiem jak dokładnie działa tkz "uciszanie" kont i na ile jest skuteczne. Ale nie znalazłem tu osób typu troll, hejter.

  2. TREŚĆ - Chyba tu największe zaskoczenie jakie na mnie ZROBILIŚCIE. Myślałem że związku z tym że za publikacje treści można zarobić. Tej treści będzie dużo i będzie ona mało interesująca. I w połowie miałem racje bo tej treści jest dużo ale jest MEGA interesująca. Gdy już odpalę steemit na komputerze czy telefonie. To odkrywa tylko nowe i lepsze treści które zachęcają mnie coraz bardziej by wolny czas poświecić na nie. Uważam że wiedzę jaką przekazuje ten portal jest o dużo wartościowsza niż fb. Przypuszczam że dzieje się to z 2 czynników. Pierwszy że osoby które piszą, zastanawiają się co napiszą bo wiedzą, że jeśli poświęcą temu większą uwagę możliwe, że inni też poświęcą temu artykułowi większą uwagę. I drugi możliwy dla mnie powód, to to że osoby które przeważnie piszą na steemit dowiedziały się przez interesowaniu się o krypto walutach. A to oznacza, że te osoby nie są typowym Kowalski (bez obrażania Kowalskich) i nie słuchają co powiedzą im media tylko sami szukają źródeł i FAKTÓW. I dzielą się nimi.

  3. FORMA - Odniosę się tu do tego że czym większą mamy tą siłę steemit tym więcej dajemy zarobić innym jeśli damy im vote.
    Moim zdaniem z upływem czasu z społecznością steemit stanie się podobnie co do youtube. Gdzie by się przebić i zarabiać jest trudno i będzie coraz trudniej. Z przypływem nowych użytkowników, teoretycznie będziemy zarabiać mniej, gdyż pula będzie dzielona na więcej osób. Ale też będzie większa aktywność co zwiększy przypływ pieniędzy. Dlatego myślę że w przyszłości będą zarabiać tylko nieliczni, Ci których profile będą duże tak jak sytuacja wygląda z yt. Nie wiem do końca jak działa to "kuratorstwo" i czy to właśnie to nie pozwoli by zarabiali tylko ci którzy są już "popularni".

Dziękuje za uwagę. Taka treść to raczej odskocznia, po czytaniu steemit przez 2dni mam pomysł na to jak ja będę chciał prowadzić swoje konto. Jeszcze tylko wspomnę że ten portal mega motywuję, nie sądziłem że założenie konta (do którego przymierzałem się z tyg) da mi takiego kopa by nie rezygnować z swoich celów. Pozdrawiam

Sort:  

I bardzo dobrze Młody (bez obrazy)nigdy nie rezygnuj,cały czas do przodu

Rejestracja na Steemit to dopiero pierwszy krok, potem będzie tylko lepiej :)

Coin Marketplace

STEEM 0.28
TRX 0.07
JST 0.042
BTC 30387.47
ETH 2070.63
USDT 1.00
SBD 2.61