Пишу, що попало, тільки б текст був.
Оце так підказка робити дописи!
А то мене швиденько треба до дельфіна клавішами настучати, та я ж лякалась як то зробити. А от і відповідь!))
Пишу, що попало, тільки б текст був.
Оце так підказка робити дописи!
А то мене швиденько треба до дельфіна клавішами настучати, та я ж лякалась як то зробити. А от і відповідь!))
Я називаю це - інтуїтивним письмом 😁