Calling Out DTubers To Help Us With NETCOINs Contest

in #steem4 years ago

I uploaded it to youtube because I could not upload it on Dtube. I hope you'll be supporting the Steem community by voting. If we win, we'il all win. I hope Steem wins. It's a good idea to support Steem lately. @oracle-d Thank you so much!

Video Link :

Post for Turkish Community :
https://steemit.com/oracle-d/@yasayanoluler/netcoins-steemin-listelenmesi-icin-destek-ol-oy-ver-oracle-d-upvote-kazanin

@oracle-d Teşekkürler.. !

Merhaba arkadaşlar , Hepimiz Steemit blogunda birşeyler paylaşıyorsak Steem koin olarak destek vermemiz gerekiyor. Bu destek için ise Netcoin platformunda listelenen koinler içinde Steem koinine OY vermeniz gerekmektedir. Kesinlikle ücretsizdir ve bu aslında sizin Steeme destek olmanız için gereklidir, Steem büyümesinde iyi bir yol olabilir.

Nasıl Oy Verebilirim

reggg.jpg

Oy kullana bilmeniz için http://contest.gonetcoins.com/ bu adrese giderek ilk önce küçük bir kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra Steem'i bulup sadece OY ver butonuna tıklamanız gerekmektedir. Görev genel bakış sayfasında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Unutmayın ki , önümüzdeki 6 gün daha her gün oy kullanmanız Steem'in yararına olacaktır.

bu1.jpg
bu2.jpg
bu3+.jpg

Ben bunun hakkında bilgiyi @oracle-d postunda gördüm ve Türk dilinde de bir post hazırlama kararı aldım. Oyunuzu verip @oracle-d nin bu postuna yorum olarak resmi gönderirseniz 1$ upvote alacaksınız .

NETCOINS Nedir ?


NETCOINS büyük bir Kanada merkezli blokçein firmasıdır. Büyük topluluğun bitkoin ATM vasıtası ile sanal olarak kullanması veya alım-satımını gerçekleştirmekdeler. Kesinlikle Steem büyümesi ve daha iyi yerlere gelmesi için bunu yapmanız gerekli, tabiki @oracle-d bu ödüllendirmesi içinde büyük teşekkürler !

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.07
JST 0.035
BTC 24582.52
ETH 1904.10
USDT 1.00
SBD 3.34