ONLINE FOOTBALL: France is in the semifinals after twelve years. It meets Brazil or Belgium

in #spots6 years ago

It's going to be tough! The world football championship is starting to get to know the semifinalists today. The French were the top four among the best, winning Uruguay 2-0. In the second quarter, it will meet from 20:00 Brazil and Belgium
Uruguay to musel udělat bez svého nejlepšího gólmana Edinsona Cavaniho, který nedokázal utrpět zranění.

Cannon Paris St. Germain byl nahrazen Cristhian Stuani v základní sestavě, ale stejně jako další útočník Luis Suarez neprošel.

Správci Didier Deschampse budou hrát semifinále poprvé od roku 2006, kdy získali stříbro.

V Novgorodu, pět minut před přestávkou, vstřelil Raphaël Varane skóre po centru Antoina Griezmanna. Po hodinách hrát Fernando Musler, po hrubé porážce brankáře, Uruguay v ruském šampionátu poprvé udeřil v předchozích čtyřech vítězstvích.

Brazílie, která je považována za jednu z největších favoritů světového poháru, se v osmém finále po velké bitvě s Mexikem 1-0 poradila, Belgie udělala ještě těžší bitvu s Japonskem, když musel otočit 0: 2.5b3f8f37442fc3dcf3a40300-258960.jpg5b3f796a3c91b37a419f0200-258949.jpg